Alain Clark speelt op vrijdag 24 januari 2019, voor het eerst in zijn carrière, met eigen muziek in Carré. Op dezelfde dag brengt Clark tevens zijn nieuwe album ‘Closer’ uit.
Alain Clark naar Carré Amsterdam
Tijdens het ‘Closer’ concert in Carré Amsterdam zullen naar verwachting zowel oude bekende hits als ‘Back In My World’ & ‘Father & Friend’ en nummers van het nieuwe album voorbij komen.
Alain Clark tickets
De kaartverkoop voor de soloshow van Alain Clark start aanstaande vrijdag 14 september. Kaarten zijn vanaf om 10:00 uur beschikbaar via de website van Het Koninklijk theater Carré Amsterdam. Uitverkocht? Klik hier.
Jazzavond
De zanger staat in de winter van 2019 maar liefst tweemaal op de planken van Het Koninklijk theater Carré. Op 24 januari geeft de muzikant een concert onder de naam ‘Closer’, vernoemd naar het gelijknamige album. Op 26 januari staat de muzikant samen met zijn collega’s Trijntje Oosterhuis, Yuri Honing, Jeangu Macrooy, Sabrina Starke, Sven Figee, John Engels en het Metropole Orkest in het theater tijdens de ‘Avond Van de Jazzmuziek’. Deze show wordt live uitgezonden op NPO Cultura.
Bron: Carré
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024