ODESZA komt terug naar Nederland! Het elektronische muziekduo reist aan het begin van 2019 naar Amsterdam voor een show in AFAS Live.
ODESZA naar AFAS Live
Na verschillende Nederlandse festivalshows en clubshows in zalen als Paradiso en TivoliVredenburg, pakt ODESZA het volgend jaar een stuk groter aan! De elektronische muziekgroep, bestaande uit producers Harrison Mills en Clayton Knight, staat in januari 2019 in de grote zaal van AFAS Live.
Met hun intelligente chillwave, electropop, future bass en indietronica en spectaculaire visuals, zullen de heren ongetwijfeld een meer dan memorabele show neerzetten in de Amsterdamse concertzaal.
Concertkaarten
Tickets voor de show zijn onder meer verkrijgbaar via de website van Ticketmaster. Zijn de kaarten uitverkocht? Probeer het dan eens hier.
?Just in: #Odesza komt naar #AFASLive! De danceproducers Harrison Mills en Clayton Knight van Odesza staan 23 januari 2019 in AFAS Live. Kaartverkoop start vrijdag 13 juli om 10:00 uur. https://t.co/dc74TRtzIS pic.twitter.com/EGqqJ1Bukk
— AFAS Live (@AFASLive) July 11, 2018
Bron: MOJO
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024