Geen kaarten weten te scoren voor het optreden van Pusha T in de Melkweg? Dan hebben we goed nieuws, want de rapper geeft op dezelfde avond een extra concert!
Extra show Pusha T
Goed nieuws voor fans die geen kaarten hebben weten te scoren voor het concert van Pusha T op 13 december! De rapper heeft een extra concert aangekondigd in de Melkweg! Op dezelfde avond treedt de Amerikaan gewoon nog een keertje op!
Terrence LeVarr Thornton, zoals de muzikant echt heet, kreeg in de jaren 90 bekendheid als lid van het hiphopduo Clipse. Samen met zijn broer leverde hij hits als ‘Grindin‘ en ‘When The Last Time‘ af. In 2012 scoorde Pusha T met onder andere Kanye West de monsterhit ‘Mercy‘. In 2013 bracht Thornton zijn solodebuutalbum ‘My Name is My Name‘ uit.
Concertkaarten
De kaartverkoop is direct gestart. Wees er dus snel bij! Tickets zijn onder andere verkrijgbaar via de site van Ticketmaster. Is ook dit concert uitverkocht? Probeer het dan eens hier.
Vanwege de overweldigende animo voor de show van Pusha T op 13 december, hebben we er nog een extra show later op dezelfde avond aan vastgeplakt! Wees er snel bij! Kaartverkoop start dinsdag 26 juni om 10:00 uur. Meer info & tickets: https://t.co/rGollJSjAQ pic.twitter.com/UhCkcxACSH
— melkweg (@melkweg) 25 juni 2018
Bron: Twitter, Melkweg
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024