Volgend seizoen verlaat Angela Groothuizen het populaire televisieprogramma The Voice of Holland.
Afgelopen zaterdag heeft RTL bekend gemaakt dat Angela Groothuizen wordt vervangen door een andere coach. Het nieuws is ingeslagen als een bom bij de fans van TVOH. Ze vinden het erg jammer dat Angela volgend seizoen niet meer te zien is in het programma.
Zelf begrijpt Angela het wel. Ze zegt: “Een wissel van coaches houdt het concept verrassend en dat is noodzakelijk voor televisie. Eigenlijk had ik al verwacht dat ik dit seizoen vervangen zou worden. Echter kwam Marco voor Jeroen en was er dus al een switch.”
Toch vindt de zangeres het wel jammer dat ze vervangen wordt. Wel was ze snel oké met de beslissing. De rest van het seizoen is Angela gewoon nog te zien bij The Voice en daarnaast zit ze ook in The Voice Kids, de kinderversie van The Voice of Holland. Deze show wordt vanaf eind januari uitgezonden als het huidige seizoen van TVOH is afgelopen.
Het roddelblad Privé hield een poll op haar website over de opvolger van Angela. Uit deze poll bleek dat bezoekers van prive.nl het liefst Trijntje Oosterhuis als opvolger zien. We zijn benieuwd wie er uiteindelijk de nieuwe coach wordt in het programma.
Angela Groothuizen – Niets Blijft

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024