Longontsteking George Michael levensbedreigend

Geschreven door op 28 november 2011 om 11:37
George Michael - Wikimedia Commons (Publiek Domein)

George Michael is op dit moment ‘in levensgevaar’. Vorige week dinsdag werd George Michael in een ziekenhuis in Wenen opgenomen.

De zanger ligt nog steeds met zware longontsteking in het ziekenhuis. Een arts van de zanger laat weten: “De komende 48 uur zijn kritiek voor het herstel van George.” Zo meldt de Duitse krant Bild.

Vorige week dinsdag werd George Michael in een ziekenhuis in Wenen opgenomen. Eigenlijk was hij in Wenen voor een optreden maar hij voelde zich niet goed. Inmiddels zijn alle concerten van de Symphonica tour geannuleerd.

De Britse krant ‘The People’ meldt dat George Michael in een ziekenhuisbed van €58.000 ligt. Volgens deskundigen wordt zo’n bed alleen gebruikt voor de heftigste gevallen van longontsteking.

YouTube player

Foutje gezien? Mail de redactie.​

The following two tabs change content below.
Volg Artiestennieuws en blijf altijd op de hoogte van de belangrijkste concertaankondigingen en de leukste muzieknieuwtjes.
Deel artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Artikel Categorieën:
Artiesten · George Michael Nieuws · Nieuws