De Mexicaanse zanger Jorge blanco komt naar Nederland! De 25-jarige singer-songwriter staat in april 2018 in het Amsterdamse poppodium.
Jorge Blanco naar De Melkweg
Goed nieuws voor Jorge fans! De Mexicaanse singer-songwriter staat donderdag 5 april op het podium van de Melkweg in Amsterdam.
De voormalige Disney-ster bracht eerder aanstekelijke zomertracks als ‘Summer Soul‘, ‘Gone Is The Night‘ en ‘Risky Business‘ uit en gaat deze zeker weten tijdens de show in de Melkweg ten gehore brengen.
Tickets
Kaarten voor de show zijn onder andere via de website van Ticketmaster te verkrijgen.
Violetta
Blanco vertolkte van 2012 tot 2015 de rol van León in de Disney serie ‘Violetta‘. Hier kreeg de alleskunner niet alleen de kans om zijn muzikale vaardigheden te benutten maar ook kon de Mexicaanse zanger zijn acteerkunsten aan het grote publiek laten zien.
De getalenteerde singer-songwriter @JorgeBlancoG werd bekend door zijn rol als Leon in de Disneyserie 'Violetta'. Op 5 april 2018 komt hij naar @melkweg Amsterdam met zijn eigen, nieuwe muziek! De voorverkoop start vrijdag 15 december om 10:00 uur via https://t.co/uL3x425Mfu. pic.twitter.com/5jaYWLCne3
— Greenhouse Talent NL (@GreenhouseTLNT) December 13, 2017
Bron: Melkweg
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024