Zanger Justin Timberlake werd aangezien als de nieuwe partner van George Michael. Dit kwam omdat ze samen gespot waren na een optreden van George.
George Michael tot over oren verliefd
De twee werden zaterdag samen gespot na een optreden van George in London’s Royal Albert Hall. Justin Timberlake zou naar Michael zijn toegestapt om te praten over een mogelijke samenwerking. Een bron liet aan de Daily Mirror weten:
“Hordes knappe mannen probeerden een gesprek met George aan te gaan maar hij had totaal geen interesse. Twee mannen herkenden Justin niet en dachten dat hij zijn laatste verovering was. Een van de mannen maakte een bitchy opmerking over Justin en dacht dat hij alleen maar achter George zijn geld aan zat. Hij wilde daarom een hartig woordje met hem spreken.”
George Michael nog steeds single
Onlangs werd bekend dat de relatie tussen George Michael en zijn vriend Kenny Goss al twee jaar voorbij is. Timberlake zou de 48-jarige Michael juist proberen te koppelen. Hij vroeg wie zijn type was en of hij George aan iemand voor moest stellen. Dit vertelde de bron aan Daily Mirror.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024