Jake Bugg komt naar Nederland! De zanger staat in februari 2018 in TivoliVredenburg in Utrecht en Doornroosje in Nijmegen.
Jake Bugg in 2018 terug naar Nederland
Jake Bugg komt terug naar Nederland! De Engelse singer-songwriter, die op 31 nog een bijzonder akoestisch concert in Amsterdam geeft, is op 3 februari te zien in het Utrechtse poppodium TivoliVredenburg. Op 4 februari staat de zanger in het Nijmeegse Doornroosje.
Eerder deze maand bracht Jake het album ‘Hearts That Strain‘ uit. Het is dan ook te verwachten dat de zanger nummers van de gloednieuwe plaat ten gehore zal brengen.
#netbevestigd op zondag 4 februari: een soloshow van @JakeBugg ? https://t.co/bsR6oxlPWY pic.twitter.com/C0rE1JdbD7
— Doornroosje Nijmegen (@doornroosjenl) October 2, 2017
Tickets
Concertkaarten voor de shows gaan vanaf 6 oktober 10:00 uur in de verkoop.
Kaarten voor de concerten zijn bij de volgende online verkooppunten te verkrijgen:
Tickets (Secundair) Tickets TivoliVredenburg (Primair) Tickets Doornroosje (Primair)‘How Soon The Dawn’
Ben jij benieuwd naar de muziek van het Britse multi-talent? Beluister dan snel zijn single ‘How Soon The Dawn’!

Bron: Twitter, Doornroosje, TivoliVredenburg
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024