Goed nieuws! De Britse rockband Magnum komt in 2018 naar Nederland! De rockers reizen in maart en april naar Leiden en Uden.
Magnum naar Nederland
Magnum-fans opgelet! De Britse rockband komt in 2018 naar Nederland. Op woensdag 14 maart is allereerst Gebr. de Nobel in Leiden aan de beurt. Ruim twee weken later, op zondag 1 april, trekt de band naar Uden voor een show in poppodium De Pul.
Concertkaarten
Tickets voor de shows zijn verkrijgbaar via de volgende online verkooppunten:
Primair:
ConcertkaartenSecundair:
Concertkaarten‘Wings of Heaven’
De rockband werd in 1972 opgericht en behaalde vooral in het Verenigd Koninkrijk grote successen. De band bracht tot op heden maar liefst 19 studioalbums uit, waarvan het uit 2016 afkomstige ‘Sacred Blood “Divine” Lies’ voorlopig de laatste is. In 1988 bracht de band haar zevende album ‘Wings of Heaven’ uit, die de vijfde plaats in de Britse album hitlijsten haalde.
Bron: Facebook
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024