Yes! alt-J komt terug naar Nederland! De Britse band keert op woensdag 24 januari 2018 terug voor een show in AFAS Live, Amsterdam.
alt-J in 2018 terug naar AFAS Live
alt-J komt in 2018 weer naar Nederland! De Britten stonden in juni nog op het podium in Tilburg en staan op 19 augustus op Lowlands, maar komen begin 2018 weer terug: op woensdag 24 januari staat de band op het podium van AFAS Live in Amsterdam. Het is niet de eerste keer dat de band in de Amsterdamse zaal staat. In 2015 stond de indierockband ook al in de zaal, die destijds nog Heineken Music Hall heette.
Oh yeah, @alt_J komt 24 januari 2018 naar #AFASLive met het nieuwe album #Relaxer. De kaartverkoop start din 22 aug om 10u via afaslive.nl. pic.twitter.com/r8IFjXx7ta
— AFAS Live (@AFASLive) August 17, 2017
Concertkaarten
Tickets voor de show gaan op dinsdag 22 augustus in de verkoop en zijn verkrijgbaar via de volgende verkoopkanalen:
Primair:
CoincertkaartenSecundair:
Concertkaartenalt-J in Nederland
Het Britse trio blijft razend populair in Nederland! De band stond de afgelopen jaren op onder meer Pinkpop en Lowlands en in zalen als de voormalige Heineken Music Hall, 013, TivoliVredenburg, de Melkweg, Paradiso en zelfs de Ziggo Dome! Voordat de heren straks naar AFAS Live komen, staan ze eerst nog, opnieuw, op Lowlands.
Op 2 juni bracht de band haar laatste plaat ‘Relaxer’ uit, natuurlijk met succes. De plaat werd door 3voor12 uitgeroepen tot ‘Album Van De Week’. Daarnaast behaalde het album de 12e positie in de Nederlandse Album Top 100.
Bron: AFAS Live
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024