De Britse singer-songwriter George Ezra komt naar Nederland! Aankomend najaar is de artiest te zien in Paradiso Amsterdam.
George Ezra naar Paradiso
Goed nieuws voor fans van George Ezra! De singer-songwriter komt naar Nederland! Op dinsdag 7 november 2017 is de Britse muzikant te zien op het podium van Paradiso in Amsterdam.
Op di 7 november speelt ‘Budapest’-singer-songwriter @george_ezra in Paradiso: https://t.co/bRbPWkX5JP.
VVK start vrijdag 7 juli om 10.00u. pic.twitter.com/qRpccMleTO
— Paradiso Amsterdam (@ParadisoAdam) 3 juli 2017
Tickets
De kaartverkoop start op vrijdag 7 juli 2017. Tickets zijn onder andere verkrijgbaar op de website van Ticketmaster. Zijn de kaarten uitverkocht? Probeer het dan hier.
‘Budapest’
Ezra brak in 2014 door met zijn hit ‘Budapest’. Op YouTube heeft de videoclip zo’n 105 miljoen views! In 2014 bracht de zanger zijn debuutalbum ‘Wanted On Voyage’ uit. In juni heeft hij zijn nieuwste single ‘Don’t Matter Now’ uitgebracht. Verder heeft hij het voorprogramma van onder andere Hozier, Sam Smith en Tom Odell verzorgd.
Bekijk hier de nieuwste single van de zanger:

Bron: Paradiso
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024