Fans van Maluma opgelet! De spaanstalige latinzanger komt op 28 september 2017 met zijn ‘Pretty Boy, Dirty Boy World Tour 2017’ naar AFAS Live.
Maluma concert
Goed nieuws voor fans van Maluma! De Colombiaanse zanger komt met een concert naar Nederland! Op donderdag 28 september 2017 is de latin- en reggaetonzanger te bewonderen in de Amsterdamse concertzaal AFAS Live.
28 september komt @Maluma #AFASLive op z’n kop zetten met heerlijke #latinpop. Kaartverkoop start 2 juni om 10:00u: https://t.co/LKdWzyuXnS. pic.twitter.com/VGwDLS0VBL
— AFAS Live (@AFASLive) May 30, 2017
Concertkaarten
Kaarten voor het concert zijn te koop vanaf vrijdag 2 juni om 10:00 uur. Tickets zijn onder andere verkrijgbaar bij de volgende online verkooppunten:
Primair:
concertkaarten ( vanaf 02-06-2017)Secundair:
concertkaarten‘Chantaje’
Je kunt de 23-jarige zanger kennen van zijn samenwerking met Shakira. Het nummer ‘Chantaje’ werd een grote hit in Nederland en stond maar liefst zeven weken in de Nederlandse Top 40. Shakira is niet de enige wereldberoemde muzikant met wie de Colombiaan heeft samengewerkt. Ook heeft Maluma een single met Ricky Martin opgenomen.
Ben jij benieuwd naar het nummer ‘Chantaje’? Bekijk hieronder de videoclip:

Bron: Afas Life
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Manon Welmers (toon alles)
- Rapper Jay-Z brengt deze zomer nieuw album 4:44 uit - 19 juni, 2017
- Lorde brengt langverwacht album ‘Melodrama’ uit - 16 juni, 2017
- Adele bezoekt slachtoffers heftige brand in Grenfell Tower, Londen - 15 juni, 2017
- The Prince Experience dagenlang te zien in World Forum Theater - 15 juni, 2017
- Nick en Simon komen aankomend najaar met nieuw album - 15 juni, 2017