Beyoncé is opnieuw beschuldigd van plagiaat. De zangeres heeft volgens de familie van een overleden rapper teksten van hem gestolen en die gebruikt in haar hit Formation.
Beyoncé opnieuw beschuldigd van plagiaat
De familie van de overleden rapper Anthony Barré, beter bekend als Messy Mya, beweren dat Beyoncé zijn stem heeft gebruikt in haar hit Formation. De zangeres heeft hiervoor geen toestemming gevraagd. Het gaat om een klein fragment uit een video van de rapper. Nabestaanden eisen nu 20 miljoen dollar van de zangeres.
Niet de eerste keer
Het is niet de eerste keer dat de zangeres wordt aangeklaagd. In 2016 werd de zangeres al aangeklaagd door een filmmaker. De beelden van de video voor het nummer Lemonade zouden teveel lijken op een film die hij maakte. Helaas had de filmmaker geen geluk, de rechter stelde hem in het ongelijk.
Dit is het filmpje van de overleden rapper Messy Mya. Bij 00:40 begint de tekst die Beyoncé gebruikt zou hebben in Formation.

In het nummer van Beyoncé zou het gaan om het fragment dat bij 1:01 begint.

Bron: Nu.nl
Foutje gezien? Mail de redactie.
Kartien Luinenburg
Laatste berichten van Kartien Luinenburg (toon alles)
- Festival Report: Jera On Air 2018 gastvrij, gemoedelijk en vooral gezellig! - 4 juli, 2018
- Fotoreportage: Alle creativiteit op Sziget 2017 in beeld! - 18 augustus, 2017
- Nothing But Thieves cancelt Sziget-show na ongeluk zanger - 16 augustus, 2017
- Fotoreportage: Sziget Festival 2017: Check de foto’s en geniet mee! - 14 augustus, 2017
- Festival Report: Jera On Air 2017 zorgt voor knallende jubileumeditie! - 3 juli, 2017