Op zondag 8 januari wordt er een eerbetoon aan David Bowie georganiseerd in Paradiso Amsterdam. Dit is op de dag dat de overleden wereldster zeventig jaar zou zijn geworden.
Herdenking David Bowie
Paradiso herdenkt David Bowie op zondag 8 januari, de dag dat hij zeventig zou zijn geworden. De excentrieke zanger overleed begin dit jaar aan de gevolgen van leverkanker.
Tijdens de herdenking wordt de film The Man Who Fell to Earth gedraaid, de film waarin Bowie een hoofdrol had. In deze film uit 1976 speelt hij de rol van Thomas Newton. Een buitenaards wezen die afreist naar de aarde. Zijn ruimteschip gaat verloren bij de landing waardoor hij gedwongen is om op aarde te blijven. Al die tijd heeft hij maar een doel: technologie ontwikkelen om terug te keren naar zijn eigen planeet om zijn familie te redden.
Nadat de film vertoond is wordt zijn verjaardag natuurlijk ook passend gevierd. Verschillende dj’s draaien een mash-up van Bowie-nummers. Aan de avond zit ook een dresscode vast: Rebel Rebel & The Diamond Dogs from Mars. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van Paradiso.

Bron: Paradiso
Foutje gezien? Mail de redactie.
Kartien Luinenburg
Laatste berichten van Kartien Luinenburg (toon alles)
- Festival Report: Jera On Air 2018 gastvrij, gemoedelijk en vooral gezellig! - 4 juli, 2018
- Fotoreportage: Alle creativiteit op Sziget 2017 in beeld! - 18 augustus, 2017
- Nothing But Thieves cancelt Sziget-show na ongeluk zanger - 16 augustus, 2017
- Fotoreportage: Sziget Festival 2017: Check de foto’s en geniet mee! - 14 augustus, 2017
- Festival Report: Jera On Air 2017 zorgt voor knallende jubileumeditie! - 3 juli, 2017