Peter Slager, bassist van BLØF, gaat solo! In november ligt zijn eerste solo-album Slik in de winkel.
Peter Slager zingt Zeeuws
Op het album Slik staan liedjes in het dialect van zijn Zeeuwse geboorteplaats Dreischor. Enige tijd geleden postte Slager een opname van een nummer in dit dialect op Facebook. Beluister hieronder een sobere, maar vooral mooie versie van ‘Blauw‘ in het Zeeuwse dialect.
Solo
Het is niet de eerste keer dat de bassist muziek uitbrengt buiten BLØF om. In het verleden was Slager al te horen in nummers van o.a. a balladeer. Ook verzorgde de muzikant de soundtrack van de oorlogsfilm ‘De tien van Renesse’.
BLØF naar Paradiso
Peter Slager blijft natuurlijk gewoon bij zijn band BLØF. In december sluit de bassist samen met de andere bandleden het jaar af met een concert in Paradiso Amsterdam.
Bron: Nu.nl
Foutje gezien? Mail de redactie.
Djuna Vaesen
Laatste berichten van Djuna Vaesen (toon alles)
- Antoon naar Ziggo Dome Amsterdam in 2025 - 15 mei, 2024
- Muziek over Black Friday - 24 november, 2023
- 10 Mooiste Nummers van Vaders voor hun Dochters - 10 november, 2023
- MadNes 2023 Line-up en voorverkoopdatum - 18 januari, 2023
- Komt Swedish House Mafia in 2022 naar Ziggo Dome? - 21 oktober, 2021