Shantel komt met zijn Bucovina Club Orkestar naar Nederland! In november en december gaan de muzikanten feesten in Tilburg en Den Haag.
Shantel concert
Shantel & Bucovina Club Orkestar – Foto: Tsungam | commons.wikimedia.org
Shantel komt naar Nederland! Op woensdag 30 november tovert hij 013 om in een grote Balkan Disko. Op zaterdag 3 december is Paard van Troje in Den Haag aan de beurt. De muzikant brengt voor dit concert zijn hele Bucovina Club Orkestar mee om er een groot feest van te maken.
Voordat de artiest en het Orkestar naar 013 en het Paard van Troje komen, zijn ze ook te zien in Poppodium Metropool in Hengelo op 17 juni en in Podium Victorie in Alkmaar op 18 juni. De muzikanten staan ook op festivals. Op 25 juni op Festival Mundial in Tilburg, op 26 juni op Genk on Stage en op 6 augustus op Moods Festival in Brugge.
Shantel tickets
De kaartverkoop is reeds begonnen. Tickets zijn onder andere te vinden op de websites van de desbetreffende venues en festivals.
Balkan grootheid
Stefan Hantel is geen onbekende in de Balkan en electronic muziekwereld. De Duitse DJ/muzikant maakt iedereen enthousiast met zijn Balkan Beats. Zo heeft hij met zijn album ‘Disko Partizani’ de feestelijke hits ‘Disko Partizani’ en ‘Disko Boy’ uitgebracht. Hantel heeft over heel Europa gereisd om de liefde voor de muziek te laten groeien en iedereen te laten dansen. Met zijn nieuwe album ‘Viva Diaspora‘ gaat dat zeker lukken!

Bron: 013
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024