Goed nieuws voor fans van de alternatieve rockband Breaking Benjamin! De band komt eindelijk naar Nederland voor een concert in Amsterdam.
Breaking Benjamin Amsterdam
Erg verrassend nieuws voor fans van Breaking Benjamin: de band geeft zijn eerste show in Nederland! De Amerikaanse rockgroep komt op zondag 29 mei naar de Melkweg in Amsterdam. Frontman Benjamin Burnley staat bekend om de vele fobieën waar hij last van heeft, waar vliegangst er één van is. Toch lijkt de zanger nu eindelijk zijn angst overwonnen te hebben en komt hij fans in de Melkweg een portie alternatieve rock geven!
De kaartverkoop van het concert gaat aanstaande vrijdag 29 januari van start. Tickets voor het concert kan je verkrijgen via de website van Ticketmaster. Er zijn voor het concert ook VIP tickets beschikbaar.
Nieuwe line-up
Naast dat Burnley blijkbaar zijn vliegangst overwonnen heeft, neemt de zanger ook een nieuwe band mee op tour, inclusief nieuw album! De band was onder andere een aantal jaar inactief omdat de zanger worstelde met zijn gezondheid. Toen een aantal ex-bandleden besloten om in die periode een speciale remix van het nummer Blow Me Away uit te brengen zonder toestemming van de songwriter, werden deze per e-mail ontslagen.
Burnley bracht met de nieuwe band in juni het zeer succesvolle Dark Before Dawn uit wat direct naar de Billboard nummer 1 positie schoot in de VS. Luister hieronder naar het nummer Angels Fall, wat afkomstig is van de nieuwe plaat!
Bron: Melkweg
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024