De Amerikaanse band Guns N’ Roses treedt in 2016 mogelijk op in de originele bezetting. Dit bevestigen meerdere bronnen.
Guns N’ Roses reünie
Guns N’ Roses gaat volgend jaar mogelijk in de originele bezetting het Coachella festival headlinen en vervolgens op een ‘massieve stadium tour’. Meerdere bronnen die inzicht hebben in de plannen van de band bevestigen dit in de Amerikaanse media. De geruchtenmachine zorgde al een tijdje voor roddels, maar draait inmiddels overuren. Een reünie lijkt nu dichterbij dan ooit.
Originele bezetting
Toch lijkt de band niet terug te keren met de complete originele line-up. Axl Rose, Slash en Duff McKagan zijn volgens bronnen betrokken, maar drummer Matt Sorum valt in voor originele drummer Steve Adler. Tot voorheen leek de kans op een reünie erg klein, maar dit aanbod was misschien te groot om te laten schieten: de band krijgt mogelijk 3 tot 8 miljoen dollar per show.
Guns N’ Roses stond in 1993 voor het laatst samen op het podium. Dit was tijdens een concert in het Argentijnse River Plate stadion.
Bron: CoS
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024