Deze video met 1000 zangers, drummers en gitaristen die het nummer ‘Learn to Fly’ van de Foo Fighters spelen, gaat momenteel viral op YouTube.
Heb je behoefte aan een “feel good” momentje? Dan kan deze video je vast en zeker opvrolijken.
1000 artiesten spelen “Learn to Fly”
Deze 1000 Italiaanse artiesten noemen zichzelf ‘The Rockin 1000″. In de video voeren ze tegelijkertijd het nummer ‘Learn to Fly’ van the Foo Figters op. De video is een boodschap aan de frontman van de Foo Fighters, Dave Grohl. De muzikanten willen dolgraag dat hij een keer komt optreden in Cesena, een stad in Italië.
Je zou denken dat 1000 man met verschillende instrumenten klinkt als een verwarde puinhoop. Maar nee, iedereen zit op het juiste ritme en heeft de juiste beat te pakken. Het klinkt geweldig!
Bekijk de video hier:

Reactie Foo Fighters
De Foo Fighters hebben inmiddels gereageerd via Twitter door te zeggen: “Che Bello, Cesena..”. Dit betekent: Wat Mooi, Cesena.. . Of de formatie naar Cesena komen, is nog onduidelijk.
Che bello, Cesena…. https://t.co/o3ThIE4QYV #Rockin1000
— Foo Fighters (@foofighters) 30 juli 2015
Bron: YouTube
Foutje gezien? Mail de redactie.
Djuna Vaesen
Laatste berichten van Djuna Vaesen (toon alles)
- Antoon naar Ziggo Dome Amsterdam in 2025 - 15 mei, 2024
- Muziek over Black Friday - 24 november, 2023
- 10 Mooiste Nummers van Vaders voor hun Dochters - 10 november, 2023
- MadNes 2023 Line-up en voorverkoopdatum - 18 januari, 2023
- Komt Swedish House Mafia in 2022 naar Ziggo Dome? - 21 oktober, 2021