Zangeres Alicia Keys kan niet wachten om kinderen te krijgen met haar verloofde Swizz Beatz. De artiest vraagt om vrijheid.
Maar eerst wil ze nog een paar ‘dingetjes’ voor elkaar boksen. “Ik wil op gegeven moment de vrijheid hebben om met alles te stoppen als ik wil. Maar voor nu heb ik het gevoel dat ik pas net begonnen ben. Ik vind het heerlijk om te acteren en te produceren. Ik wil een musical schrijven en op Broadway uitbrengen. Pas als ik dat heb gedaan kan ik rusten.” Volgens bronnen zijn Alicia en rapproducer Swizz Beats sinds januari verloofd. Ze vertelt: “Ik wil absoluut een gezinnetje. Het zal de mooiste ervaring van mijn leven zijn en ik kan niet wachten.”
Bron: Telegraaf.nl
Foutje gezien? Mail de redactie.
The following two tabs change content below.
Volg Artiestennieuws en blijf altijd op de hoogte van de belangrijkste concertaankondigingen en de leukste muzieknieuwtjes.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024