Ólafur Arnalds komt voor een voorstelling naar Nederland. Op zondag 15 februari 2015 zal staat hij in TivoliVredenburg te Utrecht.
De IJslander Ólafur Arnalds is een multi-instrumentalist, componist en muziekrproducer. Hij begon zijn carrière als drummer in hardcorepunk- en heavymetalbands, maar maakt tegenwoordig muziek waarin hij strijkers en pianoklanken mengt met ambient en elektronische muziek.
Voor velen is de naam wellicht onbekend, maar Ólafur Arnalds componeert ook al geruime tijd muziek voor de filmindustrie, waaronder voor de film The Hunger Games. Arnalds’ laatste wapenfeit is een minimal-technoalbum met zijn muzikale vriend Janus Rasmussen, uitgebracht onder de naam Kiasmos.
Kaartverkoop
De kaartverkoop voorhet concert van Ólafur in de grote zaal van Tivoli Vrendeburg start op zaterdag 1 november om 10.00. De kaarten zijn verkrijgbaar via de website van TivoliVredenburg.
Beluister hieronder het nummer Hands, Be Still, van Ólafur Arnalds’ meest recente, vierde album For Now I Am Winter (2013).

Foutje gezien? Mail de redactie.
Ruben Meijer
Laatste berichten van Ruben Meijer (toon alles)
- U2 volgend jaar voor twee concerten naar Ziggo Dome - 3 december, 2014
- André Hazes: nog steeds de grootmeester van de Nederlandse muziek - 3 december, 2014
- Venue Special: Heineken Music Hall - 3 december, 2014
- Venue Special: Ziggo Dome - 3 december, 2014
- Tokio Hotel voor concert naar TivoliVredenburg - 2 december, 2014