Rihanna heeft haar eerste kerstcadeau al gekregen en wel van Jay-Z, ze is nu eigenaar van een Porsche 911 Turbo S. Een mooi cadeau van zo’n 121.000 euro.
De Barbadiaanse zangeres is uiteraard enorm blij met haar nieuwe speeltje. Ze tweette onder andere ‘Heel erg bedankt aan mijn Roc brothers! Ik hou van jullie jongens. Jullie zijn echt gek om mij dit te geven.’ De foto hiernaast zette ze op Instagram.
Ze kreeg de auto niet alleen van Jay-Z maar ook van zijn platenlabel, Roc Nation. De wagen zal goed van pas komen tijdens kerst, dat gaat ze namelijk in haar thuisland, Barbados, vieren. Hier heeft ze een penthouse van maar liefst 21 miljoen dollar gehuurd waar haar vrienden en geliefden tijdens de feestdagen kunnen verblijven.
Rihanna trad twee dagen geleden ook op tijdens The Voice in de verenigde staten. De vijfvoudig Grammy winnares zong haar hit ‘Diamonds’.
Overzicht van Rihanna Nieuws
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
Pingback: Jay-Z geeft feestje van 300.000 euro