Vanavond gaat de jaarlijkse 3FM actie Serious Request wederom van start. Giel Beelen, Gerard Ekdom en Michiel Veenstra genieten vanavond van hun laatste maaltijd.
Carice van houten zal om 21u het glazen huis afsluiten waarna de 3 dj’s het tot 24 december zonder vast voedsel moeten doen.
Dit jaar is het doel van de actie het terugdringen van de babysterfte. Giel, Gerard en Michiel gaan er alles aan doen om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de aanpak van deze stille ramp waar te weinig aandacht aan wordt geschonken. Ze zullen vanaf maandagavond 21u tot aan kerstavond niks eten om geld in te zamelen voor deze actie.
De doorzichtige studio staat dit jaar op de markt in Enschedé. Voordat Carice de deur af zal sluiten vindt er een groot feest plaats op de markt met optredens van Miss Montreal, Racoon en Carice zelf. Nadat de zangeres het huis afgesloten heeft maken de 3 DJ’s non-stop radio vanuit het huis totdat ze op kerstavond worden vrijgelaten.
De eindshow wordt op maandag 24 december live uitgezonden op 3FM. Hier treden Caro Emerald, Kane, Kensington, Ilse de Lange, The Opposites, Laura Jansen, Bingo Players en Go Back To The Zoo op.
Compilatie 3FM Serious Request 2011

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024