Komende zondag is het lang verwachte interview van Oprah met Justin Bieber te zien op de Amerikaanse televisie. Hij vertelt in dit interview over zijn vroege trouwplannen, maar ook over de schaduwkant van zijn bekendheid. Bieber vertelt dat hij soms eenzaam en depressief is en dat er dagen zijn dat hij neerslachtig is. Ook zegt Justin iemand te missen die aan zijn zijde staat. Hij vertelt verder dat hij maar 3 echte vrienden heeft die hij af en toe ziet en laat overvliegen..
Naast de schaduwkant hebben Oprah en Justin het over de toekomst. Justin vertelt dat hij graag voor zijn vijfentwintigste wil trouwen en zelfs een hand vol kinderen wil! Oprah geeft hem echter wat goede adviezen mee en vindt dit allemaal een beetje vlug..
Maandagavond is het interview te zien bij TLC tussen Oprah Winfrey en Justin Bieber. Bekijk bij ArtiestenNieuws alvast de sneak peek:
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024