Barack Obama werd vannacht door het Amerikaanse volk herkozen tot president van de VS en daar waren onder meer Lady Gaga, Beyonce en P.Diddy erg blij mee. Ze lieten zich op hun eigen manier uit over de overwinning van Obama.
Het was een lange nacht voor Barack Obama, maar uiteindelijk bleek dat hij zijn Republikeinse tegenkandidaat Mitt Romney verslagen had. Lady Gaga liet op Twitter weten erg blij te zijn met de overwinning en feliciteerde hem meteen.
I JUST GOT OFF STAGE IN COLUMBIA!! CONGRATULATIONS MR. PRESIDENT @barackobama We are so proud to be American tonight! YES!!! YES! YES!!
— Lady Gaga (@ladygaga) november 7, 2012
Ook rapper P. Diddy liet via Twitter weten blij te zijn dat het Obama nog 4 jaar mag blijven zitten. Hij tweette nog voordat Romney zijn verliest officieel had toegegeven:
4 More Years Bitches! celebrating with @jdior_ and @1rube instagr.am/p/RtwamCpl4g/
— iamdiddy (@iamdiddy) november 7, 2012
Eerder al spraken artiesten als No Doubt, Bruce Springsteen, Katy Perry, Jay-Z en Beyonce zich uit voor Obama. Beyonce plaatste op het begin van de verkiezingsdag een foto op haar Tumblr account waar te zien was hoe ze op Obama gestemd had. Toen bekend werd dat Obama gewonnen had postte ze ook nog een foto met de tekst “Take That Mitches”, verwijzend naar de aanhangers van Mitt Romney.
Door de herverkiezing van Obama is het Amerikaanse volk het overigens eens met de lezers van Artiesten Nieuws. Op Facebook spraken zij zich massaal uit voor Obama.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024