Ook Gerard Joling komt met een nummer dat in het teken staat van het WK voetbal. De zanger heeft zijn nummer 1 hit ‘Ik Leef Mijn Droom’ omgetoverd tot een ware WK-kraker. Dat zegt hij vrijdag in het tv-programma ‘Shownieuws’.

Joling | Persfoto BME Bookings
WK-nummer Gerard Joling
Het WK-nummer Gerard Joling heet ‘Alweer Een Goal’. “Het klinkt heel plat, maar het is een enig liedje geworden. Maandag gaat het nummer naar alle radiozenders en YouTube en kan iedereen het downloaden”, laat Joling weten. “Er zit een groot stadiongeluid in, je hoort mensen juichen. Het is heel grappig gedaan al zeg ik het zelf.”
De zanger had niet gedacht dat hij ooit een nummer over voetbal zou uitbrengen. “Kom ik toch nog met een voetbalplaat. Wie had dat ooit gedacht? ‘Hoe ouder, hoe gekker’, zeggen ze.”
Bron: Novum Nieuws
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024