Dj Tom Holkenborg, ook wel bekend als Junkie XL, brengt na de remix van de titelsong van Saturday Night Fever: Disco Inferno ook een nieuw album uit. Dat maakte de Nederlander recentelijk bekend.
Het uitbrengen van een nieuwe plaat heeft enige tijd op zich laten wachten. De Nederlander hield zich de laatste tijd voornamelijk bezig met film- en gamemuziek.
Opvallend is dat de dj het album al bijna een jaartje klaar had liggen, maar te druk was om het op de markt te brengen.
Holkenborg werkt namelijk al zo’n tien jaar Los Angeles. De stad waar hij het gros van zijn film- en gamemuziek in elkaar draait.
Zo was hij eerder al verantwoordelijk voor de filmmuziek van Madagascar 3.
De komende periode heeft hij weer grote projecten op de planning staan.
Ambitieus is de dj in ieder geval: “Nu werk ik steeds in een team, maar over een paar jaar hoop ik zelfstandig een volledige soundtrack te schrijven.
The Tramps – Disco Inferno (Junkie XL Remix)

Foto: Henny Dijkman
Overzicht van Junkie XL Nieuws
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024