Rockband Aerosmith is terug! Want na 8 jaar afwezigheid komt de groep weer met een nieuwe single! ‘Legendary Child’ heet het nummer, wat afkomstig is van het nieuwe, aankomende album. Beluister het hier!
Het nummer debuteerde afgelopen week bij de Amerikaanse talentenshow ‘American Idol’ . Voor het aankomende album, wat dus na 8 acht jaar de opvolger wordt van ‘Honkin’ On Bobo’, is de titel ‘Music From Another Demension’ gekomen.
Of deze muziek nou ook echt zo verregaand anders gaat klinken als wij gewend zijn, is nog af te wachten, want pas eind augustus komt de alweer 15e studioplaat uit van de groep rond Steven Tyler.
Volgende maand start ook de promotietour voor het album. Volgens de huidige planning speelt de band voor het eerst weer eens samen op 16 juni in het Amerikaanse Minneapolis.
Tot dusver zijn er nog geen Nederlandse noch Europese data bekend gemaakt, wij houden het voor jullie in de gaten!
Hier dan de nieuwe single!
Aerosmith – Legendary Child:

Overzicht van Aerosmith Nieuws
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024