Kaarten voor Limp Bizkit, live in de Paradiso Amsterdam en de Rodahal Kerkrade zijn vanaf nu beschikbaar! Om 11.00 vanochtend is de kaartverkoop voor beide optredens op 20 en 21 juni van start gegaan. Wil jij hierheen? Lees dan verder!
Daarmee is de nu-metalband rond zanger Fred Durst weer terug in ons land. De laatste keer dat zij op Nederlandse bodem stonden was vorig jaar juli, toen stond de band al op het podium van de Heineken Music Hall in Amsterdam.
Sindsdien werkt de Amerikaanse band aan een comeback, met een afwezig van zo’n 8 jaar kwam de band vorig jaar alweer het zesde studioalbum getiteld Gold Cobra met o.a. de single ‘Shotgun’.
Limp Bizkit brak door in de jaren 90 met het hitalbum ‘Chocolate starfish’ en scoorde hiermee grote hits zoals ‘My Way’ en ‘Rollin’, waarin de band schurende metalriffs combineerde met raps. Sinds 2004 lag de band vanwege ruzie en de stijgende impopulariteit dus tot afgelopen jaar uit elkaar. Wat verder de toekomstplannen zijn voor de groep, is nog onbekend.
De kaartverkoop voor beide concerten is dus vandaag om 11.00 gestart via Live Nation. Voor beide concerten is men 45 euro per kaartje kwijt.
Is alles uitverkocht? Zoek dan via deze erkende ticketvergelijker naar Limp Bizkit Tickets, hiermee vind jij de beste deal naar kaartjes voor Fred Durst en zijn mannen.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024