Goed nieuws voor fans van Wurst! De oud-winnaar van het Eurovisie Songfestival staat in maart 2020 op het podium van de Amsterdamse Melkweg.
Wurst naar Melkweg
Wurst komt naar de Melkweg! Op vrijdag 7 februari 2020 staat de Rise Like A Phoenix-zanger op de bühne van het Amsterdamse poppodium. Tijdens de show in de Max-zaal brengt de uit Oostenrijk afkomstige artiest muziek van het onlangs verschenen album ‘Truth Over Magnitude‘ ten gehore.
Concertkaarten
Tickets zijn vanaf donderdag 31 oktober 2019 verkrijgbaar via de website van Melkweg. Uitverkocht? Kijk hier!
Eurovisie Songfestival
Tom Neuwirth, de daadwerkelijke naam van de zanger, is onder het grote publiek bekend van zijn deelname aan het Eurovisie Songfestival onder de naam Conchita Wurst. De drag-zanger won de editie van 2014 van de immens populaire muziekwedstrijd. Dit deed hij met het nummer ‘Rise Like A Phoenix’. Hieruit volgde een grote carrière-boost, met tours over de hele wereld tot gevolg.
Benieuwd naar de prijswinnende track? Beluister het hieronder:

Bron: Melkweg
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Jaco (toon alles)
- Eefje de Visser begin 2021 naar TivoliVredenburg Utrecht - 24 januari, 2020
- Hello Festival 2020 kondigt 3 Doors Down, Kaiser Chiefs en meer aan - 24 januari, 2020
- Joe Henry in voorjaar 2020 solo naar Zonnehuis Amsterdam - 24 januari, 2020
- WOO HAH! 2020 bevestigt 20 nieuwe namen - 24 januari, 2020
- Ligabue met Europese tour langs Melkweg Amsterdam - 24 januari, 2020