De geruchten gaan al even rond, maar het schijnt dat de ‘Michael Jackson Immortal Tour’ ook naar Nederland komt. Momenteel zijn er alleen nog maar optredens in Noord-Amerika en een aantal in Europa bekend gemaakt, maar voor 2013 is er nog alle ruimte om ons land aan te doen.
De tour, die in oktober van start gaat, is een productie van Cirque du Soleil en tourt over een groot deel van de wereld. Voor Nederland is het dus nog even afwachten, maar inmiddels kan men al wel terecht in Amerika, Canada, Groot-Brittannië, Duitsland, Spanje, Oostenrijk, Denenmarken en Finland.
De productie is een combinatie van de bekende hits die Michael Jackson op zijn naam heeft staan, samen met meer dan 60 dansers, muzikanten en acrobaten van Cirque du Soleil. Dit allemaal valt onder de regie van niemand minder dan Jamie King.
Op 12 oktober start de première van de Europese Tour in de Britse hoofdstad Londen.
Naar verwachting komt Cirque du Soleil in Nederland naar het Rotterdamse Ahoy, aangezien zij hier al eerder hebben opgetreden met hun shows.
Genoeg om over te speculeren dus. Wij houden jullie op de hoogte!
Bekijk hier alvast de spectaculaire trailer voor de nieuwe show:

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024