The Rose komt aankomend najaar naar Nederland! De k-popband geeft in november een concert in poppodium de Melkweg te Amsterdam.
The Rose naar de Melkweg
Goed nieuws voor fans van The Rose! De k-popband, die in 2017 doorbrak met debuutsingle ‘Sorry’, geeft aankomend najaar een concert in Amsterdam. De vierkoppige formatie staat op donderdag 14 november in poppodium de Melkweg en betreedt hier het podium in de Max-zaal.
Concertkaarten
Tickets voor het concert van de k-popsensatie gaan op donderdag 19 september in de verkoop en zijn verkrijgbaar via de website van Ticketmaster. Zijn de kaarten inmiddels uitverkocht? Probeer het dan eens hier.

Bron: Melkweg Amsterdam
Foutje gezien? Mail de redactie.
The following two tabs change content below.
Volg Artiestennieuws en blijf altijd op de hoogte van de belangrijkste concertaankondigingen en de leukste muzieknieuwtjes.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
Artikel Categorieën:
Aankondigingen · Concertaankondigingen · Melkweg Amsterdam Nieuws · Nieuws · The Rose Nieuws