Lange Frans & Baas B maken comeback met show in Q-Factory

Geschreven door op 6 september 2019 om 11:54
Lange Frans & Baas B - Foto: Steven Lek - Wikimedia commons (publiek domein)

Rappers Lange Frans en Baas B hadden tien jaar geen contact, maar sinds kort zijn ze weer bij elkaar. In oktober hervatten de mannen hun muzikale carrière en treden ze op in de Q-Factory te Amsterdam.

Lange Frans & Baas B naar de Q-Factory

Lange Frans & Baas B zijn weer samen! De jarenlange ruzie tussen de rappers is voorbij en de twee mannen pakken hun gezamenlijke muzikale carrière weer op.  Om dit te vieren geven de twee op zondag 13 oktober om 20:30 uur een show in de Q-Factory.

Concertkaarten

Tickets voor de show zijn te verkrijgen via de site van de Q-Factory. Uitverkocht? Kijk hier!

Muzikale carrière

Twee jonge jongens uit Diemen-Zuid die hun rapdroom najagen. Zo begonnen de twee hun muzikale carrière. Vele hits, waaronder ‘Moppie’, ‘Zinloos’ en ‘Het land van’, en drie albums later ging het duo helaas alweer uit elkaar. Een zakelijk conflict en het gebrek aan communicatie zou de twee mannen uit elkaar hebben gedreven. Tien jaar na de breuk is het duo weer herenigd. Donderdag 5 september lieten de artiesten al een vernieuwde versie van de superhit ‘Het land van’ bij talkshow ‘BEAU’ horen. Het duo liet weten dat ze ook weer nieuwe muziek maken.

YouTube player

 

Bron: Q-Factory en Puna

Foutje gezien? Mail de redactie.​

The following two tabs change content below.
Deel artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.