Gigi D’agostino reist af naar Nederland! De producer geeft in de herfst van 2019 een concert in de Brabanthallen te ‘s-Hertogenbosch.
Gigi D’agostino naar Brabanthallen
Op zaterdag 16 november 2019 komt Gigi D’agostino naar Nederland! Deze avond treedt de Italiaanse producer op in de Brabanthallen in ‘s-Hertogenbosch. Tijdens deze show brengt de dj zijn grootste tracks zoals ‘In My Mind‘ en ‘The Riddle‘ ten gehore. Ook zullen verschillende gastartiesten deze avond het podium betreden. Wie dat zijn wordt binnenkort bekendgemaakt.
Tickets
Concertkaarten zijn per direct verkrijgbaar via de website van de evenementenlocatie. Uitverkocht? Kijk hier!
‘L’Amour Toujours’
In 1986 begon D’agostino zijn carrière als dj in een discotheek. Naar eigen zeggen verliep dit niet erg soepel, de zalen liepen tijdens zijn eerste shows nog leeg. Pas in 2001 brak de 51-jarige artiest internationaal door met de track ‘L’Amour Toujours’. Beluister dit nummer hieronder:

Bronnen: Brabanthallen, JFK
Foutje gezien? Mail de redactie.
Lies Buskens
Laatste berichten van Lies Buskens (toon alles)
- Alan Parsons Live Project in augustus 2019 naar 013 Tilburg - 29 mei, 2019
- Tom Walker in oktober 2019 naar TivoliVredenburg Utrecht - 28 mei, 2019
- Radical Face in november 2019 naar Amsterdamse Paradiso - 23 mei, 2019
- Cardi B cancelt Amerikaanse shows vanwege cosmetische operaties - 22 mei, 2019
- My Baby in december naar o.a. TivoliVredenburg en Paradiso - 22 mei, 2019