In oktober 2019 komen Hans Dagelet en het Rosa Ensemble naar TivoliVredenburg te Utrecht voor een eerbetoon aan Captain Beefheart!
Hans Dagelet & Rosa Ensemble: Beefheart – Pork Treat Musical
Op woensdag 9 oktober 2019 komt Hans Dagelet naar TivoliVredenburg te Utrecht! Samen met het Rosa Ensemble brengt de acteur en zanger een eerbetoon aan Captain Beefheart. Dit gebeurt door middel van een voorstelling genaamd ‘Beefheart – Pork Treat Musical’. De show maakt deel uit van de reprisetour van de voorstelling.
Kaartverkoop
Tickets voor de voorstelling zijn per direct te verkrijgen via de website van TivoliVredenburg.
Beefheart – Pork Treat Musical
Vijftig jaar geleden, in 1969, bracht muzikant Captain Beefheart zijn succesvolle album ‘Trout Mask Replica’ uit. Hiermee wist de artiest vriend en vijand te verbazen. Ook het Rosa Ensemble was verbijsterd en besloot de plaat binnenstebuiten te keren. Zelf zegt de groep op hun website: “Beefheart, Pork Treat Musical zal de verstokte Beefheart-fan laten jubelen en de Beefheart-leek aangenaam verbijsteren.”
Bron: TivoliVredenburg, rosaensemble.nl
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024