De Amerikaanse jazzzangeres Nancy Wilson is overleden. De Grammy-winnares is volgens Amerikaanse media in haar eigen woning gestorven.
Nancy Wilson overleden
Nancy Wilson is op donderdag 13 december 2018 overleden in haar eigen woning te Californië na een lang ziekbed. Dit bevestigde haar manager Devra Hell Levy aan de media. Wilson werd 81 jaar.
Carrière
Wilson brak in 1961 door met de single ‘Guess Who I Saw Today’. In de jaren daarna bracht de artieste tientallen albums uit en won ze meerdere Grammy’s voor haar muziek. De zangeres staat vooral bekend om haar werk als jazzzangeres. Zelf omschreef Nancy zich als een ‘Song Stylist’. Naast een muzikale carrière deed de artieste ook acteerwerk in onder andere musicals. In 2011 gaf de zangeres haar laatste publieke optreden. Wilson besteedde haar laatste jaren met haar familie en vrienden.
Bekijk hier het nummer ‘How Glad I Am’:

Bronnen: CNN, NRC, youtube.com
Foutje gezien? Mail de redactie.
Lysanne Sikkema
Laatste berichten van Lysanne Sikkema (toon alles)
- Festival Report: Muziekliefhebbers vieren de vrijheid op Sziget 2019 - 19 augustus, 2019
- Pre-party stoomt festivalfans klaar voor Sziget 2019 - 9 mei, 2019
- Live Report: Paaspop geeft geweldige kick-off van het festivalseizoen - 23 april, 2019
- Nieuwe plaat Hozier verschijnt in maart 2019 - 16 januari, 2019
- Bastille toegevoegd aan line-up Rock Werchter 2019 - 16 januari, 2019