Live At 2019 heeft een nieuwe naam aangekondigd! Ook Paul Carrack treedt in de zomer van 2019 op in het Amsterdamse Bostheater.
Paul Carrack naar Amsterdamse Bos
Goed nieuws voor de fans van Paul Carrack! De singer-songwriter treedt op zondag 2 juni 2019 op in het Amsterdamse Bostheater tijdens het nieuwe ‘Live At’ seizoen. Onder andere de hits ‘I Need You’ en ‘Dedicated’ komen deze avond voorbij.
Kaartverkoop
Tickets zijn vanaf vrijdag 7 december 2018 om 10:00 uur te verkrijgen via de website van Eventim. Uitverkocht? Kijk hier.
Een nieuwe naam voor @LiveatAdamseBos: op zondag 2 juni staat Paul Carrack in het Bostheater! Je kent de singer-songwriter van hits als ‘How Long’ (met Ace), ‘The Living Years’ (met Mike + The Mechanics) en ‘I Need You’. Vvk start 7 december om 10 uur via https://t.co/8RZyGwX0O8! pic.twitter.com/HwWEgyaEvI
— Eventim Nederland (@EventimNL) 3 december 2018
Paul Carrack
Naast zijn werk als frontman van de bands Ace en Mike + The Mechanics, bracht Paul ook veel soloalbums uit. Daarnaast werkte hij samen met verschillende grote namen. Zo staan onder andere Phil Collins, Eagles, The Frankie Miller Band, B.B. King, Eric Clapton en Rod Stewart op de lijst.
Live At 2019
Paul is de tweede naam die is aangekondigd voor het nieuwe seizoen voor ‘Live At’. Eerder werd De Dijk al aan het programma toegevoegd. In juni 2019 staan de mannen maar liefst drie keer op het podium van het Bostheater.
Bron: liveatamsterdamsebos.nl, paulcarrack.net
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024