Michael Bublé fans opgelet! De Canadese zanger komt volgend jaar weer naar Nederland. In november 2019 staat Michael in de Amsterdamse Ziggo Dome.
Michael Bublé in Amsterdam
Michael Bublé komt na vijf jaar weer terug voor een concert in Nederland. Op zaterdagavond 2 november 2019 staat Bublé in de Amsterdamse Ziggo Dome. Tijdens de show in Amsterdam komt het nieuwe album ‘Love‘, dat op 16 november 2018 verschijnt, centraal te staan.
Concertkaarten
De kaartverkoop start op maandagochtend 19 november 2018 om 10:00 uur op de website van Ticketmaster. Uitverkocht? Kijk hier.
See #MichaelBublé on tour in 2019! Dates and locations for the UK and European leg of the tour have been announced and additional dates will be announced soon. https://t.co/lFNZa260fW pic.twitter.com/Wx4dB8yTVf
— Michael Bublé (@michaelbuble) November 12, 2018
Love
De tour van Michael staat in het teken van het album ‘Love‘ dat de zanger in november 2018 uitbrengt. ‘Love‘ wordt de opvolger van de plaat ‘Nobody But Me‘ die verscheen in oktober 2016.
Bekijk hier de nieuwste single: ‘Love You Anymore’:

Bronnen: mojo.nl, michaelbuble.com
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024