Trijntje Oosterhuis zit alweer vijfentwintig jaar in het vak. Reden voor een grootse viering in de Amsterdamse Ziggo Dome! Dit doet de zangeres geheel in stijl, namelijk in samenwerking met het Metropole Orkest.
Trijntje Oosterhuis naar Ziggo Dome
Op zaterdag 30 maart 2019 viert Trijntje Oosterhuis haar 25-jarig jubileum. Samen met de circa zeventig musici van het Metropole Orkest staat de zangeres op het podium in de Ziggo Dome Amsterdam.
Tijdens ‘Het Beste Van Trijntje Oosterhuis Live Met Het Metropole Orkest’ komen alle hits van de afgelopen vijfentwintig jaar voorbij. Op Instagram laat de zangeres weten dat haar vrienden, familie en collega’s ook langs zullen komen.
Kaartverkoop
De kaartverkoop voor het concert van Trijntje en het Metropole Orkest is per direct van start gegaan. Kaarten zijn onder andere verkrijgbaar via de site van Ticketmaster. Zijn de tickets uitverkocht? Kijk hier.
Trijntje Oosterhuis
De Amsterdamse Trijntje is sinds 1973 bezig met muziek. Samen met haar broer Tjeerd vormde ze de band Total Touch. De popgroep scoorde een aantal hits, waaronder ‘Somebody Else’s Lover’. Hierna ging ze verder als succesvolle solozangers. Zo deed Oosterhuis in 2015 mee aan het Eurovisie Songfestival met het nummer ‘Walk along’, waar ze niet verder kwam dan de halve finale. Ook maakte de artiest vijf jaar lang deel uit van de soulgroep Ladies of Soul. In 2017 verliet ze de vriendinnengroep.
Bron: Trijntje Oosterhuis, Ziggo Dome
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024