Yes, goed nieuws voor G-Eazy fans! De Amerikaanse rapper maakt bekend in mei voor een enkele show naar Nederland te komen.
G-Eazy naar 013 poppodium
Gerald, zoals de artiest echt heet, komt naar Nederland! Op 24 mei 2017 betreed de ‘James Dean of Rap’ het Tilburgse poppoddium 013. Als support acts neemt de ‘Me Myself and I’- rapper niemand minder dan Stefflon Don en Yung Pinch mee. Eazy stond in 2016 voor het laatst met shows in Nederland, het is dus hoogst tijd voor een nieuwe show!
Aanleiding voor het concert is het ‘The Beautiful & Damned’ album dat op 15 december 2017 werd uitgebracht.
Tickets
Kaarten voor de show zijn onder andere via de Website van Ticketmaster van Ticketmaster te verkrijgen.
BEVESTIGD: @G_Eazy! De populaire Amerikaanse rapper komt op donderdag 24 mei met zijn ‘The Beautiful & Damned Tour’ exclusief naar 013. Support komt van Yung Pinch & Stefflon Don. VVK start deze vrijdag (09-02) om 10 uur via https://t.co/UHl3Pqindq pic.twitter.com/LyRBSFgOme
— 013 Poppodium (@013) February 6, 2018
The Beautiful & Damned
‘The Beautiful & Damned‘ is Eazy’s tweede studioalbum. De plaat bevat maar liefst twintig tracks waaronder de monsterhit ‘No Limit‘ in samenwerking met A$AP Rocky en Cardi B. Het nummer piekte op positie nummer 2 in de Amerikaanse Billbard Hot 100 charts.

Bron: Poppodium 013
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Chenneti Ascencion (toon alles)
- Ladies of Soul keren in februari 2019 terug naar Ziggo Dome - 23 maart, 2018
- Demi Lovato dacht op zevenjarige leeftijd voor het eerst aan zelfmoord - 21 maart, 2018
- Blue Ivy Carter biedt duizenden dollars op kunstveiling - 21 maart, 2018
- Spinvis met show naar Openluchttheater De Goffert - 20 maart, 2018
- Amerikaanse band Shinedown met show naar De Oosterpoort - 20 maart, 2018