Trentemøller komt naar Nederland! De Deense artiest geeft op 20 september een optreden in de Tolhuistuin in Paradiso Noord, Amsterdam.
Anders – Foto: Noam Griegst | commons.wikimedia.org
Trentemøller concert
Anders Trentemøller trad in maart 2015 voor het laatst op in Nederland. Op dinsdag 20 september komt de Deen weer terug voor een uniek optreden. De Tuin gaat open om 19:30 uur en de aanvang is om 20:30 uur.
Trentemøller tickets
De voorverkoop start op woensdag 15 juni om 10:00 uur. Tickets zijn onder andere verkrijgbaar op de website van Ticketmaster.
‘River In Me’
Anders brengt op 26 juni zijn nieuwste single ‘River In Me’ uit waarvoor hij met Jenny Beth van Savages heeft gewerkt. Deze single verschijnt op zijn nieuwe album ‘Fixion’. De nieuwe plaat staat in de planning voor september. Hoe het gaat klinken is nog een verrassing omdat hij zichzelf blijft uitdagen met verschillende genres.
Eerdere werken hebben iets weg van indietronica, techno, ambient of minimal. Of dat van toepassing is op zijn nieuwe werk is nog niet bekend maar het zal ongetwijfeld weer goed zijn.

Bron: Paradiso
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024